Signup Now
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Free User siwylkw's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    289
    Reputation
    15
    Rep Power
    21

    Jak szybko ustawić looting destination!

    Witam. Jeśli o tym nie wiesz, istnieje bardzo szybki sposób ustawienia "looting destination". Nie musisz "bawić się" w pojedyńcze ustawianie lootbp do każdego itemka. Chciałem tutaj przedstawić jak to zrobić, ponieważ może się to okazać bardzo pomocne. Zacznijmy od momentu gdy już masz swoje wybrane przedmioty do lootowania. Najpierw ustaw swój backpack w "Looting" oraz zakładce "Settings". Destination name ustaw na np. "lootbp" oraz w destination wpisz swój kolor plecaka. Przejdźmy do zakładki "LootList" zaznacz tam swoje wszystkie przedmioty myszką (wystarczy że przytrzymasz lewy przycisk myszki i "przejedziesz" z góry na dół listy). Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy w polu które przeznaczone jest na itemy. Wybierz "set looting destination..." następnie ustaw swój backpack, czyli tak, jak już wcześniej oznaczyliśmy go jako "lootbp". Kliknij OK. To wszystko! Masz już każdy item ustawiony do lootowania do danego bp . Na końcu wystarczy że zmienisz tylko GP na inny backpack, czyli "goldbp". Poniżej zdjęcia jak to powinno wyglądać. Mam nadzieję że komuś to się przydało i mogłem pomóc.
















  2. #2
    Free User
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    74
    Reputation
    14
    Rep Power
    21
    Takie banalne, a o tym nie pomyślałem :P. Thx!

  3. #3
    Free User siwylkw's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    289
    Reputation
    15
    Rep Power
    21
    Quote Originally Posted by Siedem Jeden View Post
    Takie banalne, a o tym nie pomyślałem :P. Thx!
    Spoko. Ja też dopiero po czasie na to wpadłem :P. Myślałem że się przyda więc postanowiłem zrobić poradnik

  4. #4
    Free User
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    poland
    Posts
    43
    Reputation
    17
    Rep Power
    0
    a ja polecam ustawić najpierw targeting a następnie kliknąć w Lootingu Auto Generate Loot list i sam cały look znajdzie z tych owych potworków , wtedy tylko posegregować tak jak to macie wyżej ;-)

  5. #5
    Free User
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    6
    Reputation
    10
    Rep Power
    0
    Dzieki za poradnik a co z targetinigiem ? bo nie ogarniam go ;s

  6. #6
    Free User
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1
    Reputation
    10
    Rep Power
    0
    mam problem z wind botem windb.jpg

    takie cos mi wyskakuje nie wiem co mam z tym zrobic bo bota nie moge odpalic .'/

  7. #7
    Free User
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    71
    Reputation
    10
    Rep Power
    20
    Zapewne sciągnałeś windbota dla preview game world - a grasz na normanym świecie. sciągnij poprawną wersję windbota dla normalnego clienta

  8. #8
    Free User Happens's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    8
    Reputation
    10
    Rep Power
    0
    Super sprawa, dzieki

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •